Zip Perde Fiyatları

Zip perde, teknoloji ile perdenin harmanlandığı özel bir perde sistemi olarak tanımlanabilir. Zip perdeler, fermuarlı perde olarak da bilinir. Kendine has mekanizması ile dış cephe ve tavanlarda giderek trend haline gelen zip perdeler; restoran, kafe, villa ve alışveriş merkezleri gibi mekanlarda dış etkilere karşı koruma sağlar.

Zip perde sistemleri motorlu kumandalı mekanizması sayesinde hızlı, etkin ve pratik bir dış cephe gölgelendirme sistemidir. Özellikle darbeye karşı üstün dayanıklılığı ile çok yüksek şiddetli fırtınalarda bile tam koruma sağlayabilmektedir. Yağmur, kar, güneş ışığı ve diğer tüm hava şartlarından etkilenmeden gölgelendirme görevini yerine getirir.

Zip perdeleri dış mekanlarınızda, balkon ve kış bahçelerinizde severek kullanabilirsiniz. Geniş renk yelpazemiz sayesinde her türlü dekoratif düzene uyum sağlayabilirsiniz. Görsel açıdan bina renklerinin görselliğini tamamlar şekilde bu özel perde modelini, en uygun zip perde fiyatları ile sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

GLASS BALCONYS ürettiğimiz zip perde modelleri, klasik veya modern fark etmeden her türlü dekorasyona uyum sağlar. Yapı ve mekanların dış cephesine güzellik ve estetik bir görünüm katar. Kullanıcılara, en yüksek düzeyde görünüm ve gün ışığı kontrolü sunar. Zip perde modellerimiz ile daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.× WhatsApp Destek