Zip Perde Avantajları

Zip perde sistemi, her geçen gün daha farklı alanlarda kullanılmaya başlanmış, özellikle kafe ve restoran gibi işletmelerin vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmiştir. Kapalı alanlarda tütün ürünlerinin kullanımının yasaklanması ile beraber açık alanlar daha önemli bir hal alırken, zip perde teknolojilerinin de önemi artmıştır.

Zip perdelerin en önemli avantajı; açık alanları istendiğinde kapalı bir alana çevirip korurken, istendiğinde açılarak tütün ürünlerinin kullanılabildiği bir alana dönüştürmesidir. Aynı zamanda motorlu yapısı ile birlikte açılıp kapanma aşamasında hiçbir zorluk yaşatmaz. İstenen düzeyde indirilip o düzeyi koruyacak seviyede tutulabilir. Bu konuda tercih, tamamen size kalacaktır.

Zip perde sistemlerinde kullanılan özel kumaşlar, yağmur ve kardan kesinlikle etkilenmezler. Güneş ışınlarına maruz kaldığında solma veya benzeri sorunlar ortaya çıkması söz konusu olmaz. Hiçbir zaman yağmur ve kar sularının iç kısma geçmesine izin vermez. Bunun yanı sıra özel dokusu sayesinde perdenin içerisindeki kişiler, perdeler kapandığında bile dışarıyı görmeye devam edebilirler. Ancak dışarıdan iç kısmı görmek, oldukça zordur.× WhatsApp Destek