Rolling Roof Nedir?

Rolling Roof Nedir?

Rolling Roof, her mekanda yapılmaya uygun olan, halk arasında açılır kapanır tavan, katlanan teras veya yuvarlanan teras olarak bilinen bir sistemdir. Açık havanın tadını doyasıya çıkarmanız için kalifiye şekilde geliştirilen Rolling Roof sistemleri, bahçede kullanılan vazgeçilmez sistemler arasında yer alır. Kış bahçesi çalışmalarında da mutlaka faydalanılan sistemlerden biridir. Cam sistemi kullanarak tasarlanan sistemde tek düzenek bulunduğundan, aydınlatma sorunları da yaşanmaz. Cam sistemleri, kar, yağmur, fırtına ve dolu gibi yağışlı hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.

Rolling Roof (katlanan teras), sıradan açılır tavan sistemlerine göre farklı bir tek hareket sistemi getirir. Ekseni çevresinden dönebilen bütün paneller açılır, ardından cam tavanda olduğu gibi geriye doğru toplanarak açık tavan kısmını oluşturur. Rolling Roof hem katlanma hem de toplanma hareketini birlikte sunan dünya üzerindeki tek sistemdir.

Rolling Roof Sistemleri

Rolling Roof sistemleri, yazın güneş ışığı ve temiz havanın tadını çıkarmanızı; kışın ise yağmurlu havalarda soğuğun size etki etmesini engelleyerek kullanabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturur. Rolling Roof sistemleri, dünyada başka hiçbir düzenekte olmayan katlanma ve toplanma fonksiyonuna sahiptir. Bu durum, bu sistemleri dünya üzerinde oldukça popüler bir hale getirmiştir. Rolling Roof sistemleri ile alışılmamış hareket sistemleri sunarak dış mekanlarınızı hava şartlarına bağlı kalmadan kullanmanız sağlanır.

GLASS BALCONYS olarak Rolling Roof sistemlerine başka bir boyut kazandırıyor, bütün mekanlar için açılır tavan hizmeti veriyoruz. Rolling Roof fiyatları ile ilgili şüphesi olan mekan sahiplerine en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz. × WhatsApp Destek